Sigma

Kolumny Avance Sigma modele S616 i S890 to dwa rodzaje naprawdę kultowych urządzeń, które wchodzą w skład wysokiej jakości sprzętu grającego. Cena tych pierwszych jest nieporównywalnie niższa z drugim rodzajem kolumn Avance.

Wspomniana firma cieszy się renomą wśród koneserów dźwięków wysokiej jakości. Jak twierdzi sam producent, głównym założeniem tej marki jest stworzenie sprzętu grającego dobrej jakości, ale w atrakcyjnej cenie, jednak jakość także musi kosztować.

  Co wyróżnia kolumny Avance Sigma S616 i S890 na tle innych? Przede wszystkim design, są to bowiem kolumny, których obudowy stworzone są z płyty pilśniowej, to cecha charakterystyczna tych kolumn. Za pomocą kolumny odtwarzany jest dźwięk naprawdę wysokiej jakości, te dwa wspomniane czynniki wpływają na to, że marzeniem prawie każdego miłośnika muzyki jest mieć właśnie kolumny Avance Sigma.

  Jakie są parametry opisywanych kolumn? Otóż zalecana moc wzmacniacza do kolumny Avance Sigma model 890 to od 30W do 100W. Wymiary tej kolumny zaś to 220 x 350 x 1100, waga to około dwudziestu trzech kilogramów.

Jeśli zaś chodzi o kolumny Avance Sigma model S616 to ich waga to około dziewiętnastu kilogramów, a wymiary to 160 (szerokość) x 315 (długość) x 1125 (wysokość). Pobór prądu tych kolumn szacuje się na 50 W – 100 W, ich częstotliwość zaś opiewa na 20Hz -50 000 Hz.

Parametry więc zdają się potwierdzać dobrą jakość tego sprzętu. Dlatego jeśli zamierzasz kupić kolumny stereo, to twój wybór powinien być jednoznaczny – kolumny Avance Sigma.

 .